14 Lapkritis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

18 Spalis 2019

Informacija apie Tauragės rajone vykdomus ir įvykdytus melioracijos projektus

2019 m. spalio mėnesį  įgyvendintas projektas „Tauragės r. Tauragės sen. griovio K-3 ir jo statinių remontas“. Darbus vykdė UAB „Šilutės polderiai“. Projekto tikslas – suremontuoti esamą blogos būklės griovį taip, kad būtų užtikrintas tinkamas griovio surinkto vandens praleidimas.

Apgavo žadėję suteikti paskolą

Ketvirtadienį gautas vyro, gim. 1991 m., pareiškimas, kad antradienį apie 17.00 val. jis internetiniame tinklalapyje ,,www.skelbiu.lt“ rado skelbimą, kuriame nurodyta, jog suteikiamos paskolos. Susisiekus su paslaugos teikėju, už paskolos dokumentų tvarkymą vyras pervedė pinigus, tačiau paskolos negavo, pinigai negrąžinti. Nuostolis 180 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 3 d.

 

Akių gydytoja rekomenduoja nuo 35 metų reguliariai tikrintis regėjimą

Akių gydytojai įsitikinę, kad šiandien galima išgydyti 80 proc. regėjimo sutrikimų, tačiau daugelis suskuba savo akių būkle rūpintis tik tuomet, kai pasireiškia pirmieji nemalonūs pojūčiai – sausumas, perštėjimas, vaizdas lyg per rūką. Sveikatos specialistai pataria tikrintis ir stiprinti savo akis reguliariai, nes tai gali padėti išvengti rimtų susirgimų.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija