14 Lapkritis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

17 Spalis 2019

Tauragėje – lietuvių kalbos mokymai atvykėliams iš Ukrainos: tai padės jiems tvirčiau jaustis šalyje

Iš pradžių iš Ukrainos į Lietuvą, o po to iš Klaipėdos į Tauragę persikraustęs Laša tapo vienu pirmųjų asmenų, patekusių į lietuvių kalbos mokymus užsieniečiams Tauragėje. Savivaldybei pastebėjus augančius atvykstančiųjų, ypač iš Ukrainos, srautus, buvo nuspręsta pasirūpinti sėkminga jų integracija visuomenėje, palengvinti jų kasdienį gyvenimą. 

Ligoninėje mirė galimai alkoholiu apsinuodijęs vyras

Vakar 10.30 val. Tauragės ligoninėje, sustojus širdžiai, mirė 59 metų vyras, smurto požymių nėra. Pirminiais duomenimis, galimas apsinuodijimas alkoholiu. Mirties priežastis nustatinėjama.

Turgavietėse pažeidimų nemažėja

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad spalio 11-13 dienomis visoje šalyje mokesčių specialistai lankėsi turgavietėse. Patikrinti 186 mokesčių mokėtojai ir nustatyti 132 pažeidimai (71 proc.): pusė jų dėl neišduotų elektroninių kasos aparatų (EKA) kvitų.

Išmokos studijuojančioms mamoms bus mokomos iki kol vaikui sukaks dveji metai

Šiandien Seimas priėmė įstatymo pataisas, kuriomis pratęsiamas išmokų mokėjimas studijuojantiems tėvams iki kol vaikui sukaks dveji metai. Iki šiol studijuojančioms mamos, kurios neturi teisės gauti vaiko priežiūros išmokos, studijų laikotarpiu ir 12 mėnesių po studijų baigimo būdavo mokama 6 BSI (228 eurų) iki vaikui sukaks vieneri metai.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija