4 Balandis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

26 Liepa 2019

Žemaitijos nacionalinio parko direkcija organizuoja žaidimą „Takais per Lietuvą“

Žemaitijos nacionalinio parko direkcija nuo 2019 m. birželio 10 d. socialiniuose tinkluose skelbia žaidimą #takaisperLietuvą, kuriuo siekiama skatinti aktyvų gyvenimo būdą. Žaidimo tikslas – pakviesti visus ir kiekvieną išeiti į lauką ir sužinoti daugiau apie Lietuvos gamtą ir keliavimo pėsčiomis galimybes.

Kokias gėles dovanoti gimdyvei

Jūsų artimoje aplinkoje jums brangus žmogus sulaukė šeimos pagausėjimo? Norite pradžiuginti, nustebinti ir pasveikinti naują mamytę? Jei taip, turbūt visų pirma svarstote, kokias gėles dovanoti gimdyvei būtų tinkamiausia? Tačiau atsakymas į šį klausimą yra labai paprastas – tai galėtų būti frezijosJūs galite pasirinkti tiek gėlių puokštes, tiek ir geles dezuteje – pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų. Kita vertus, jei jūs norite, kad tokia dovana taptų labai puikia staigmena ir iš tikrųjų galėtų labai maloniai nustebinti mamytę, turėtumėte apsvarstyti galimybę pasinaudoti gėlių pristatymo paslaugomis.

Nuo erkių nukenčia ne tik grybautojai – pavojus gali tykoti ir daugiabučio kieme

Antroje vasaros pusėje grybai ir uogos gyventojus vis stipriau vilioja į miškus. Dauguma grybautojų ir uogautojų žino apie erkių pavojų ir stengiasi apsisaugoti nuo įkandimų. Tačiau „Lietuvos draudimo“ klientų istorijos rodo, kad žmonės su erkėmis susiduria ne tik miškuose ar pievose, bet ir daugiabučių kieme, pajūrio kopose ar tiesiog savo lovoje.

NMA ūkininkams tiesia pagalbos ranką

Antrus metus iš eilės Lietuvą alinant sausrai ir ūkininkams susiduriant su vis didesniais klimato kaitos iššūkiais, Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) tiesia pagalbos ranką ūkininkams bei suteikia galimybę remiantis naujausių palydovinių duomenų informacija priimti tinkamiausius sprendimus ūkyje atsižvelgiant į besikeičiančias ūkininkavimo sąlygas.

Saugios ir ramios vasaros atostogos: kaip apsaugoti namus nuo įsilaužėlių?

asarą pastebimai ištuštėja miestų kiemai ir gatvės, rečiau sutinkame pažįstamus kaimynus, lengviau randame vietą automobiliui – visa tai nesunkiai paaiškinama. Dauguma žmonių šiuo metų laiku aktyviai atostogauja ir rečiau laiką leidžia namuose ar mieste. Ši užplūdusi ramybė gali ne tik džiuginti, bet ir apkartinti vasarą, nes būtent atostogų metu padažnėja vagysčių iš namų atvejų. 

Po avarijos automobilis pakibo ant tilto atitvaro

Ugniagesiai gelbėtojai informuoja, kad vakar Požerūnų kaime, ties tiltu per Ežeruonos upę, įvyko avarija. Pilietis gelbėtojams pranešė, kad automobilis pakibęs ant tilto atitvaro. Atvykus, nuo metalinių tilto atitvarų buksyravimo lynu ir parankinėmis priemonėmis automobilis Citroen C5 nutemptas ir pastatytas ant ratų.                     

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija