9 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

29 Sausis 2019

Lietuvos paštas savitarnos siuntų terminaluose planuoja naujovę

Lietuvos pašto duomenimis, 2018 m., lyginant su 2017 m., LP EXPRESS savitarnos siuntų terminalais siunčiamų siuntinių srautas išaugo beveik dvigubai ir siekė 1,21 mln. siuntų per metus. Visame pasaulyje pašto siuntų kiekiams kasmet įspūdingai augant, Lietuvos paštas taip pat didina pajėgumus – per pirmą šių metų pusmetį planuojama įrengti 26 naujus LP EXPRESS terminalus, taip jų skaičių padidinant iki 162. Be to, norint vartotojams palengvinti naudojimosi procesą, terminalų dėžučių dureles planuojama sunumeruoti.

VMI kviečia į atvirų durų dienas

Atvirų durų dienos vyks sausio 29-31 d. nuo 8 iki 17 val. 

Ministerija primena savivaldybėms dėl didesnių atlyginimų darželių auklėtojams ir priešmokyklinukų mokytojams

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius kreipėsi į savivaldybes prašydamas užtikrinti, kad visose savivaldybių švietimo įstaigose ikimokyklinio ugdymo mokytojų atlyginimų koeficientai nuo šių metų sausio būtų padidinti ne mažiau kaip 10 proc.

Policija prašo pagalbos

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo žmonių pagalbos, kurie matė ar galbūt užfiksavo automobilyje esančiu vaizdo registratoriumi eismo įvykį, kuris įvyko 2019 m. sausio 28 d. apie 8.00 val. Tauragės m., Tilžės pl. - Šlaito g. sankryžoje. Šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje susidūrė sunkvežimis ,,VOLVO“ ir automobilis ,,AUDI 80“.

Skaidrumas, atvirumas, tarnavimas kiekvienam žmogui – pamatinės vertybės, kurios ir itin dažnai pamirštamos politikoje

Prieš keturis metus girdėjome daug pažadų, jog sukursime dar neregėtą skaidrumą ir viešumą, visų politinių jėgų suvienijimą bendram rajono labui, pagarbą ir pasitikėjimą vieni kitais. Ar tikrai viskas taip? Gaila, bet turime pripažinti, kad ne.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija