25 Rugpjūtis 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

17 Gruodis 2018

Tauragėje bus dalinamos eglių ir pušų šakos

Gruodžio 20 d. nuo 12 val. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai gyventojams dovanos eglės šakas. Tauragėje eglių ir pušų šakos bus dalinamos Pilies aikštėje, gruodžio 20 d.,  nuo 12 val. iki 15 val.

Gynyba nuo užpuoliko: svarbiausia – nedvejokite

Ilgesni tamsesni vakarai, tuštesnės gatvės. Šaltasis ir tamsusis metų laikas – geresnė terpė užpuolikams. Dujų balionėlis yra viena paprasčiausių ir populiariausių savigynos priemonių. Bet vien jį turėti neužtenka, taip pat labai svarbu žinoti kaip tokiose situacijose elgtis.

Padėkos vakarą Lomiuose sužibo žaliaskarė

Pilnutėlėje  kultūros namų salėje įvyko  vietos bendruomenės padėkos vakaras. Tylos minute buvo pagerbti į amžinybę išėję bendruomenės nariai.

Prisilietus prie dujinės viryklės, moteriai užsidegė drabužiai

Šeštadienio rytą neprisistatęs pilietis telefonu informavo ugniagesius-gelbėtojus, kad Dabrupinės k., Žygaičių sen., 60 metų moteris nudegė nugarą. Jis matė liepsną, bet pats nėra įvykio vietoje. Atvykus PGP, gaisro požymių nebuvo, degančius rūbus iki PGP atvykimo užgesino moters sūnus. Moteris prisilietė prie dujinės viryklės ir, užsidegus rūbams, apdegė šoną. Nukentėjusioji išvežta į gydymo įstaigą.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija