25 Rugpjūtis 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

14 Gruodis 2018

Tauragės Kalėdinis Gerumo bėgimas 2018 – kviečiama dalyvauti!

Šeštadienį, gruodžio 15 d., 12 val. Tauragėje vyks tradicinis Kalėdinis Gerumo bėgimas 2018. Kviečiami visi – su šeimos nariais, draugais, kolegomis, bėgimu pasitikti gražiausias metų šventes, o ištroškę azarto – pasivaržyti.

Už vartotojų klaidinimą MAXIMA LT, UAB skirta bauda

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – Tarnyba) skyrė 17 000 eurų baudą prekybos tinklą „Maxima“ valdančiai MAXIMA LT, UAB. Skelbdama prekių kainas ir nuolaidas bendrovė pažeidė Lietuvos Respublikos nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo nuostatas.

„Regitra“: ko nepamiršti įsigyjant automobilį

Pasitaiko atvejų, kad žmogus, pirkdamas automobilį, nežino, nuo ko pradėti ir kokius parengiamuosius darbus būtina atlikti, norint kuo greičiau išvažiuoti į gatves. „Regitra“ dalijasi naudingais patarimais, kokių svarbių dalykų nepamiršti prieš ir po įsigijus transporto priemonę ir norint ją įregistruoti savo vardu.

Viešas paklausimas merui S. Mičiuliui

Į visus paklausimus, kuriuos mes esame teikę jums ir administracijos direktoriui M. Petraičiui, gaudavome atsakymus, kad „...viešojo administravimo subjektas turi teisę nepateikti atsakymo į klausimus...“, „Tarybos narys turi teisę gauti informaciją tik su rengiamais nagrinėti arba nagrinėjamais klausimais savivaldybės taryboje“ arba „...neturime teisinio pagrindo tenkinti jūsų prašymų“. 

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija