25 Rugpjūtis 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

13 Gruodis 2018

Ugniagesiai gelbėtojai pataria, kaip saugiai elgtis su šventinėmis dekoracijomis

Puošdami namus Kalėdoms žmonės rūpinasi jų grožiu ir jaukia atmosfera, bet per mažai dėmesio skiria šventinių dekoracijų ir kalėdinių atributų saugumui. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas įspėja, kad Lietuvos gyventojai bei jų namai dažniausiai nukenčia dėl netvarkingų elektrinių vidaus ir lauko girliandų, petardų ir žvakių. Kalėdų eglutė namuose taip pat gali tapti nelaimių priežastimi.

Kalėdinis krepšinio turnyras

Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba kartu su ugniagesių gelbėtojų klubu „Tauragės ugnis“ jau aštuntą kartą organizavo Kalėdinį krepšinio turnyrą. Turnyro tikslai - išaiškinti stipriausią Tauragės apskrities jėgos struktūrų krepšinio komandą, populiarinti krepšinį, skatinti skirtingų institucijų pareigūnų ir darbuotojų bendravimą bei skatinti sveiką gyvenseną.

Projekto „Judėjimas – sveikatos vitaminas“ įgyvendinimas

Gruodžio 12 dieną Skaudvilės specialiosios mokyklos mokinukai dalyvavo teoriniame – praktiniame užsiėmime. Visi įdėmiai klausėsi visuomenės sveikatos priežiūros specialistės A. Bernotienės išsamaus pasakojimo apie sveikos mitybos reikšmę organizmui. Kartu aptarė, kokie užkandžiai sveiki, o kuriais negalima piktnaudžiauti.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija