25 Rugpjūtis 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

10 Gruodis 2018

Tauragiškių įkurta „MK Drama Queen“ pristatė naują kolekciją

Šeštadienį, gruodžio 8-ąją, sostinės klube „Kablys“ pristatyta nauja, Berlyno įkvėpta „MK Drama Queen“  kolekcija, kuri taip pat siejasi ir su dizainerių dueto Kotrynos Armonaitės bei Monikos Paulikaitės prekės ženklo 4-uoju gimtadieniu. Vokietijos sostinės atmosfera alsuojančioje erdvėje pasirodė 19 modelių, kuriuose vyrauja merginų pamėgtos modernios detalės.

Paskirstytos lėšos Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams įgyvendinti

2019 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams įgyvendinti Tauragės rajone paskirstyti 72022 Eur (12010 Eur iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto lėšų ir 60012 Eur - iš valstybės biudžeto lėšų).

Ugniagesiai gelbėtojai skubėjo prie pagrindinės miesto eglės

Šeštadienio vakarą, apie 21 val., pilietis telefonu pranešė, kad kibirkščiuoja ant kalėdinės miesto eglės pakabintos girliandos laidas. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, buvo išsiaiškinta, kad yra nutrūkęs ant kalėdinės miesto eglutės esantis girliandos laidas, kuris kibirkščiuoja. Netrukus atvyko ir miesto savivaldybės darbuotojas bei atrakino netoliese esančią el. skydinę ir atjungė sugedusią girliandą.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija