18 Birželis 2019, Antradienis

 

Pirmas
 

05 Lapkritis 2018

Atsisakoma kai kurių reikalavimų, trukdančių vaikus priimti į darželius

Pasirašytas įsakymas, kuriuo atnaujinama higienos norma, numatanti, kokių sveikatos sutrikimų požymių turintys vaikai negali būti priimami į priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas. Šia higienos norma atsisakoma perteklinių reikalavimų, tad nežymių sveikatos sutrikimų turintys vaikai į darželius galės būti priimami.

Vyrą pražudė neatsargi žvejyba

Penktadienį apie 15 val. tvenkinyje, Tauragės r., Putokšlių k., žvejybos metu pradėjus skęsti savadarbei valčiai, joje buvęs vyras, gim. 1959 m., ir vyras, gim. 1991 m., įkrito į vandenį. Vyro, 1959 m., kūnas rastas gulintis ant kranto be gyvybės ženklų ir išorinių smurto žymių. 

Ugniagesiai pataria, kaip apsaugoti namus nuo ugnies

Kūrenimo sezono metu gaisrų skaičius Lietuvoje išauga penktadaliu. Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo departamento (PAGD) duomenimis, daugiausia gaisrų gyvenamuosiuose namuose dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų bei gedimų kyla gruodžio, sausio ir vasario mėnesiais. Per penkerius metus tokių gaisrų metu žuvo 39 gyventojai, iš jų 25 gyvenantys kaime.  Ugniagesiai primena, kad šiuo laikotarpiu būtinas ne tik jų, bet ir žmonių tinkamas pasiruošimas. 

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija