18 Birželis 2019, Antradienis

 

Pirmas
 

23 Gegužė 2018

Patvirtintas 2018 m. finansuojamų VUI projektų sąrašas

Kasmet, atsižvelgiant į situaciją šalies darbo rinkoje ir teritorinius nedarbo lygio rodiklius, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija nustato teritorijas, kuriose ateinančiais metais bus įgyvendinami Vietinių užimtumo iniciatyvų projektai.

Triatlono sportininkai keliasi į Tauragę - bus ribojamas eismas

Startavę Elektrėnuose, triatlono sportininkai keliasi į Tauragę – šeštadienį čia vyks Lietuvos Triatlono Taurės II etapas. Varžybų metu bus ribojamas eismas Balskų, Verslininkų, Alyvų, Žemaičių, Kranto ir Šlaito gatvėse. Kviečiama į dinamišką sporto šventę ir apgailestaujama dėl laikinų nepatogumų.

Informacija dėl prevencinio gyventojų daiktų žymėjimo

Kiekvienais metais prasidėjus gyvulių ganymo lauke sezonui policija fiksuoja akumuliatorių ir elektros impulsų daviklių vagysčių protrūkį. Tad policijos pareigūnai pataria gyventojams daiktus žymėti policijoje. Siekiant kuo efektyvesnės akumuliatorių vagysčių prevencijos pareigūnai ragina Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamos teritorijos gyventojus kreiptis į policijos įstaigą ar į bendruomenės pareigūnus ir susitarti dėl akumuliatorių žymėjimo.

VMI padėka gyventojams - pagalba turgaviečių lankytojams registruojant kvitus žaidime

alstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad šią savaitę VMI organizuojamame Kvitų žaidime dalyvaujantys Lietuvos gyventojai sulauks išskirtinio dėmesio – įvairių miestų turgavietėse VMI darbuotojai ne tik primins apie šiuo metu vykstantį žaidimą, jo taisykles, bet visiems norintiems padės užregistruoti ir už tik ką įsigytas prekes gautus kvitus.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija