26 Gegužė 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

03 Gegužė 2018

Iš Erasmus+ projektinio susitikimo sugrįžus...

Tauragės SMC projektinė grupės dalyviai, kupini naujos patirties bei įspūdžių, sugrįžo iš Erasmus + projekto „IKT – mokinių iškritimo iš ugdymo proceso mažinimui“  susitikimo, kuris vyko Turkijos mieste Konya.

Kviečiama dalyvauti socialinėje bendruomeniškumo iniciatyvoje – KAIMYNADIENIS

Ar esi tikras, kad pažįsti visus savo kaimynus? Ne?! Metas susipažinti! Kaimynadienis beldžiasi į kiekvieno Lietuvos piliečio duris. Prisijunk prie socialinės iniciatyvos ir skatink bendruomeniškumą savo pavyzdžiu – pakviesk savo kaimynus pietų.

 

Deklaravimo laikotarpiu gyventojai VMI pateikė rekordinį deklaracijų skaičių – 1,71 mln.

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliu - VMI) informuoja, kad šiemet gyventojai buvo aktyvesni nei bet kada anksčiau ir pareigingiau teikė deklaracijas. Dėkojame jiems. Iš viso gyventojai pateikė per 1,71 mln. deklaracijų.

Tauragės gatvėmis riedės elektra varomi autobusai

Tauragės viešojo transporto parką papildys trys nauji elektriniai autobusai, kuriuos įsigyti leis skiriamos Europos Sąjungos fondų investicijos. Susisiekimo ministro Roko Masiulio įsakymu Tauragės savivaldybei šiam tikslui skirta beveik 680 tūkst. eurų ES Sanglaudos fondo lėšų, dar apie 120 tūkst. eurų skirs pati savivaldybė.

Ar nėra švaistomos savivaldybės biudžeto lėšos?

2017 metų mero veiklos ataskaitoje minima, kad 2016 metais savivaldybės numatyta verslo parama pasinaudojo 14 įmonių, įkurta 18 darbo vietų. Iš savivaldybės biudžeto verslo subjektų patirtų išlaidų kompensavimui išmokėta 53718 eurų, vidutiniškai vienai naujai darbo vietai – 2984 eurai. 2017 metais atitinkamai – 18-ai įmonių, kurios sukūrė 24 naujas darbo vietas, savivaldybė išmokėjo 74450 eurų, vidutiniškai vienai naujai darbo vietai – 3102 eurai, nors Tarybos sprendime buvo numatyta, kad maksimali išlaidų kompensacija –  3000 eurų.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija