24 Kovas 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

16 Balandis 2018

Informacija gyventojams dėl perspėjimo sistemos patikrinimo

Informuojame, kad 2018 m. balandžio 18 d. 11:52 val. trims minutėms – patikrinimui – bus įjungtos gyventojų perspėjimo sistemos sirenos. Apie tai gyventojai bus informuojami per visuomenės informavimo priemones ir trumpaisiais pranešimais į mobiliojo ryšio telefonus, todėl prašome savo telefono aparatuose aktyvuoti korinio transliavimo funkciją.

Šimtmečio nacionalinis miškasodis laukia talkininkų visoje Lietuvoje

Aplinkos ministerija ir Valstybinių miškų urėdija balandžio 28 d., paskutinįjį šio mėnesio šeštadienį, kviečia šalies gyventojus į valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą nacionalinį miškasodį.

Pareigūnų informacija dėl melagingų pranešimų

Balandžio 12 d. 9.46 val.  Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas iš Bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą, kad Šilalėje, D. Poškos g., Dariaus ir Girėno progimnazijoje padėtas sprogmuo. Skubiai reaguojant į šį pranešimą buvo įvestas planas „Skydas“. 

Liberalų mažinamos šilumos kainos akcija baigta?

Daugelis prisimena, kaip meras S. Mičiulis, administracijos direktorius M. Petraitis ir buvęs liberalų partijos skyriaus pirmininkas D. Stankus bandė visus įtikinti, kad, jiems būnant valdžioje, šilumos kaina Tauragėje tik mažės ir galiausiai pasieks mažiausią kainą Lietuvoje.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija