24 Kovas 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

09 Balandis 2018

Per Lietuvą keliaujantis dainų šventės žygis kitą savaitgalį atneš linksmybes ir į Tauragę

Balandžio 14 d., šeštadienį, Tauragę pasieks per Lietuvą su pakilia šventine nuotaika keliaujantis šimtmečio Dainų šventės žygis „Vardan tos“. 13 val. Pilies aikštėje žygio šauklė, žinoma TV laidų vedėja Edita Mildažytė, visus tauragiškius pakvies prisijungti prie dainų bei šokių, kuriuos atliks Dainų šventei besiruošiantys kolektyvai bei chorai.

„Sveikatą stiprinantis prisilietimas“ Tauragėje

Pasaulinės sveikatos dienos proga, kuri buvo balandžio 7 d., Lietuvos aklųjų ir silpnaregių medikų draugijos LASMEDA nariai skelbė akciją: Sveikatą stiprinantis prisilietimas. Kadangi pagal Pasaulinės sveikatos organizacijos apibrėžimą, sveikata - tai fizinė, emocinė, dvasinė, socialinė gerovė, o ne tik ligų nebuvimas, buvo siekta bent vienai dienai pagerinti žmonių gyvenimo kokybę. Nes kiekviena diena yra svarbi žmogaus sveikatos puoselėjimui. 

Pėsčiųjų žygis su Vydūno vardu

Į Šakviečio bendruomenės kiemą  suko mašinos su šeimomis, su gamtos išsiilgusiais kraštiečiais ir vietos gyventojais. Mokyklinis autobusas atvežė Lomių pagrindinės mokyklos bei to paties pavadinimo kaimo bendruomenės narių – gamtos mylėtojų komandą. Tikslas gana svarbus ir kruopščiai iš anksto  suplanuotas. 

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija