24 Kovas 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

03 Balandis 2018

Vasaros belaukiant: saugokimės ligų, plintančių per šulinių vandenį

Sveikatos mokymų ir ligų prevencijos centras primena, kaip svarbu pavasarį daugiau dėmesio skirti savo gyvenviečių švarai bei šulinių vandens kokybei. Geriausia šulinį ištirti pavasarį, po polaidžio, kadangi tirpstant sniegui arba potvynių metu išsiliejus upėms potencialus pavojus sveikatai dėl vandens taršos padidėja. Potvynio vanduo gali patekti ir į šachtinius šulinius bei gręžinius.

Nauja paramos mokymuisi priemonė - stažuotė

Stažuotė – viena iš naujų Tauragės teritorinėje darbo biržoje įgyvendinamų paramos mokymuisi priemonių, ypač palankiai vertinama jos dalyvių ir darbdavių. Tai darbo praktikos laikotarpis, skirtas pusę ir daugiau metų pagal turimą profesinę kvalifikaciją nedirbusių asmenų darbo įgūdžiams atkurti, tobulinti, kelti.

Tauragėje atidengtas skulptūrinis ekslibrisas Vydūnui

Kovo 30 d., po šventinės konferencijos, skirtos Vydūno 150-osioms gimimo metinėms paminėti, Jono Viktoro Kalvano parke iškilmingai  atidengtas Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato  Regimanto Midvikio (1947–2015) skulptūrinis ekslibrisas, skirtas tautos šviesuolio Vydūno 150 metų jubiliejui paminėti.

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia paraiškų priėmimą

Tauragės rajono savivaldybė yra patvirtinusi tvarkos aprašą, pagal kurį skatina smulkųjį verslą ir kviečia  teikti paraiškas finansinei paramai gauti. Tinkami pareiškėjai - mažos ir labai mažos įmonės, plėtojančios verslą Tauragės rajono savivaldybės teritorijoje. Prašymą galima teikti iki š. m. balandžio 30 d.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija