24 Kovas 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

12 Kovas 2018

Šįryt vykdyta prevencinė priemonė – tikrinti mokinius į mokyklas vežantys autobusai

Kovo 12 d. rytą nuo 6.30 val. iki 9.00 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aptarnaujamoje teritorijoje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu buvo tikrinami autobusai, vežantys vaikus į mokyklas.

Įmokos už komunalinių atliekų tvarkymą – pagal vieningą regioninę kainodarą

Aplinkos ministerija kartu su Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija, siekdama pašalinti įmokų už komunalinių atliekų tvarkymą teisinio reguliavimo spragas, parengė Atliekų tvarkymo įstatymo pataisas. Visuomenė kviečiama susipažinti su jų projektu ir teikti pasiūlymus. 

Moksleivių konferencijoje „Mano žemėlapis Lietuvai"

GIS mokyklos (http://www.gismokykla.lt/apie-mus/) kvietimu Rokas Mockaitis (8a) ir Rokas Pauparis (7a) kovo 9-ą dieną dalyvavo  Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijoje organizuotoje  Moksleivių žemėlapių konkurso „Mano žemėlapis Lietuvai" baigiamojoje  konferencijoje.

Liberalų skaidrumo šukės

Pagyros sau, sklindančios iš valdančiųjų liberalų apie skaidrų ir teisingą darbą, skamba dažniau nei tai vyksta praktiškai. Tauragės r. sav. administracijos direktorius Modestas Petraitis, visiems priimtiną akių kontakto bendravimą iškeitęs į „feisbuką“, net pagal užimamas pareigas privalomus atlikti darbus pateikia kaip iš viso pirmą kartą vykdomus ir skaidrumu bei taupumu prilygstančius stebuklui „nualintoje“ savivaldybės teritorijoje.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija