14 Gruodis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

26 Vasaris 2018

Ūkininkai sulauks ketvirtadaliu mažiau patikrų

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA), bendradarbiaudama su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT), šiais metais planuoja 25 proc. punktais sumažinti patikrų, susijusių su ūkinių gyvūnų laikymui keliamų reikalavimų kontrole.

Sėkmingos neblaivaus vairuotojo gaudynės

Vasario 26 d. 15.37 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnams Balsių kaime nesustojo stabdomas automobilis „Nissan almera“, kuris toliau nuvažiavo Laukuvos kryptimi ir pasuko į automagistralę link Kauno. Vejantis bėgantį vairuotoją į pagalbą pasitelktas Tauragės  apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ekipažas, kuriam bėglio taipogi nepavyko sustabdyti ties Kryžkalniu. 

Lietuvos 100-mečio proga „Toksika“ iš 100 mokyklų nemokamai surinks pavojingąsias atliekas

Pavojingas atliekas surenkanti ir tvarkanti valstybės įmonė „Toksika“ kreipiasi į Lietuvos mokyklas ir kviečia nepriklausomybės šimtmetį mokykloms pasitikti švaresnėms. „Toksika“ pasisiūlė nemokamai sutvarkyti pavojingas atliekas iš 100 mokyklų. Be to, įmonė moksleivius kviečia į specialias pamokas, kuriose bus pasakojama apie buityje ir mokykloje susidarančias pavojingąsias atliekas bei būdus jas surinkti ir tinkamai sutvarkyti.

Įspūdžių naktis dienos centro vaikams

Trečius metus prie Lomių bibliotekos veikia vaikų dienos centras kaimo bendruomenės vaikams, kurio tikslas – užimti vaikus laisvu metu, sudaryti sąlygas jiems  užsiimti įdomia veikla, ugdyti socialinius įgūdžius, plėtoti  pažintinę veiklą ir kt. Centro koordinatorė bibliotekininkė Gintarė Vasiliauskienė jau ne pirmus metus vaikus nuo dešimties metų pakvietė  kartu praleisti naktį bibliotekoje ir šalia esančiuose kultūros namuose  užsiimant įdomia veikla.

Darbe mirtinai susižalojo vyras

Šeštadienį apie 12.00 val. 35-erių metų vyras, dirbdamas įmonėje, esančioje Laisvės g., dažymo kameroje užsimetė ant savęs metalinę dažomą koloną, kurią norėjo patraukti. Atvykus greitosios medicinos pagalbai, vyriškis išvežtas į Tauragės ligoninę, kur reanimacijos skyriuje 12.10 val. dėl patirtų sužalojimų mirė. Pirminiais duomenimis, jo mirties priežastis - vidinis kraujavimas. Informuotas Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyrius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 176 str. 1 d.

 

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation