14 Gruodis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

22 Vasaris 2018

Konferencijoje aptarti Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų įgyvendinimo rezultatai

Vasario 21 dieną Savivaldybėje vyko Bendruomenės sveikatos tarybos surengta konferencija, kurioje aptarti 2017 m. įgyvendintų Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos ( VSRSP) projektų rezultatai. Konferencijoje dalyvavo projektus pateikę visuomenės sveikatos priežiūros, ugdymo įstaigų, visuomeninių organizacijų atstovai, Savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos nariai.

Kviečiama rašyti Nacionalinį diktantą

Kovo 2 d. 11 val. (penktadienį) Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai lietuvių kalbos mylėtojus kviečia rašyti Nacionalinį diktantą 2018. Pirmasis atrankinis Nacionalinio diktanto 2018 konkurso etapas vyks Tauragės rajono savivaldybės didžiojoje salėje (Respublikos g.2, IV a.).

Dideli šalčiai gali pakoreguoti mokymo įstaigų darbą

Artimiausiomis dienomis sinoptikams prognozuojant šalčius, atkreipiame moksleivių tėvų dėmesį, kad jei oro temperatūra nukrenta iki 20 laipsnių šalčio ar žemiau, į mokyklą gali nevykti pradinukai ir 5 klasių mokiniai. Jei spusteli 25 laipsnių speigas, į mokyklą gali nevykti ir kitų klasių mokiniai, primena Švietimo ir mokslo ministerija.

„Regitra“ įspėja apie sukčius: nepakliūkite į jų pinkles

Pastaruoju metu socialiniame tinkle „Facebook“ vis dažniau pastebima tokių asmenų, kurie siūlo žmonėms įsigyti neva tikrą vairuotojo pažymėjimą ar už juos išlaikyti vairavimo egzaminus. „Regitra“ įspėja visuomenę nepakliūti į sukčių pinkles, nes gavę pinigų, jie paprasčiausiai pradingsta. Patariama ne tik nepasitikėti tokiais asmenimis, bet ir pranešti apie juos, kad neteisėti veiksmai būtų kuo greičiau nutraukti.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation