17 Sausis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

08 Vasaris 2018

Skaidrumas pagal Modestą Petraitį

Ar kas dar prisimena, kaip pompastiškai buvo viešinama baseino projekto vizija, kiek diskusijų sukėlė parengtas baseino projektas, kuris buvo pristatinėjamas kaip vienintelis toks Lietuvoje? Ar kas prisimena, kiek diskusijų kėlė projekte numatyti tik du plaukimo takeliai ir kodėl statybos bus finansuojamos tik iš savivaldybės biudžeto, ar tai nėra nepamatuota prabanga ir dar daug daug kodėl?

Migracijos skyrius ragina gyventojus atkreipti dėmesį į savo turimo asmens dokumento galiojimą

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius informuoja, kad 2018 metais baigiasi senojo pavyzdžio Lietuvos Respublikos piliečių pasų (su įklijuotomis fotonuotraukomis) galiojimo laikas. Šie pasai buvo pradėti išdavinėti 1992 metais. Atsižvelgiant į tai, gyventojai, dar nepasikeitę tuo metu išduotų Lietuvos Respublikos piliečio pasų, raginami kreiptis į artimiausią Migracijos tarnybą.

Mobilioji programėlė suteiks pirmąją pagalbą paaugliams, susidūrusiems su elektroninėmis patyčiomis

Saugesnio interneto savaitę emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ pristato Lietuvos vaikams ir paaugliams adaptuotą mobiliąją programėlę „SOS: elektroninės patyčios“. Ši programėlė Vokietijos „Saugesnio interneto“ programos partnerių „Klicksafe“ sukurta kaip pirmoji pagalba, patyrus elektronines patyčias internete ar mobiliuoju telefonu.

Reklama

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation