18 Vasaris 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

30 Sausis 2018

Savaitgalį Tauragės apskrityje aktyviai veikė ilgapirščiai

Paskutinį sausio savaitgalį Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių. Savaitgalis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams nebuvo ramus. Pareigūnai buvo kviečiami į vieną po kitos sekusias vagystes.

Sergamumas gripu ir ŪVKTI didėja visose Lietuvos administracinėse teritorijose

Užkrečiamų ligų ir AIDS centras informuoja, kad 2018 m. 4 sav. (sausio 22 d. –28 d.) bendras Lietuvos sergamumas gripu ir ŪVKTI rodiklis 146,0 atv./10 tūkst. gyventojų. Mažiausias sergamumas gripu ir ŪVKTI rodiklis šių metų 4 savaitę registruotas Utenos administracinėje teritorijoje, didžiausias- Alytaus administracinėje teritorijoje. Tauragės apskrityje sergamumas padidėjo nuo 784 iki 1367 atvejų. Tauragės rajone fiksuoti 28 gripo ir 529 ŪVKTI atvejai.

Tauragės vaikų globos namai „Šaltinėlis“ skaičiuoja 25-uosius metus

„Rūpindamiesi kitų laime, mes randame ir savąją,“ – taip skamba didžiojo filosofo Platono mintis. Tauragės vaikų globos namai „Šaltinėlis“ rūpinimąsi kitais jau skaičiuoja 25-us metus. Tai 25 atsakingo, kupino ieškojimo, kruopštaus darbo metų, atiduotų prasmingai veiklai.

Pareigūnai ieško iš vaikų globos namų išėjusios nepilnametės

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško iš vaikų globos namų išėjusios Brigitos Ivanauskaitės, gim. 2001 m. Nepilnametė iš globos namų išėjo sausio 10 d. 14.00 val. ir iki šiol negrįžo.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija