18 Vasaris 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

29 Sausis 2018

„Dainų dainelės 2018“ zoninis etapas suskambėjo 45-iais jaunųjų atlikėjų pasirodymais

Skambant Lietuvių liaudies dainos „Aš padainuosiu dainų dainelę“ įrašui, sausio 26 d. Tauragės muzikos mokykloje prasidėjo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2018“ zoninis etapas. 

Nacionalinėje viktorinoje žinias noriai tikrinosi ir tauragiškiai

Šeštadienį 32 Lietuvos ir Europos miestuose vyko Nacionalinė viktorina – žinių patikrinimo konkursas, skirtas valstybės šimtmečiui paminėti. Iš viso konkurse dalyvauti užsiregistravo 2000 dalyvių. Tai didžiausias iki šiol Lietuvoje vykęs tokio formato renginys. Savo žinias konkurse tikrinosi ir tauragiškiai.

Dėl netinkamai prižiūrimų šildymo sistemų - baudos

Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba Tauragės rajone per praėjusius metus gavo virš 40 iškvietimų dėl gaisrų, kuriuos sukėlė netvarkingi ir neišvalyti dūmtraukiai bei krosnys. Šiais metais, dar nesibaigus sausio mėnesiui, jau yra užfiksuota daugiau nei 10 tokio pobūdžio iškvietimų.

ESO sukirto rankomis su kelininkais: darbai vyks greičiau ir efektyviau

Valstybės valdomai „Lietuvos energijos“ įmonių grupei priklausanti elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kuris leis padidinti Lietuvos elektros tinklų modernizacijos bei kelių rekonstrukcijos darbų efektyvumą ir naujiems klientams įvesti elektrą ir dujas greičiau. 

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija