18 Vasaris 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

15 Sausis 2018

Savivaldybėje diskutuota dėl Vydūno skulptūrinio ekslibriso pastatymo vietos

2018 m. visa Lietuva minės atkurtos Lietuvos 100-ias metines ir tautos šviesuolio Vydūno 150 metų jubiliejų. Šia proga Tauragės rajono savivaldybės administracija planuoja pastatyti skulptūrinį ekslibrisą Vydūnui, pagal skulptoriaus Gintauto Jonkaus paruoštą pradinį skulptūrinio ekslibriso, skirto Vydūnui modelį. Šios idėjos (eskizo) ir užmanymo autorius - Tauragės Garbės pilietis, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas a.a. Regimantas Midvikis.

Gydymo įstaigos išrašo vis daugiau e. receptų

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) atlikta analizė rodo, kad šalies gydymo įstaigos sėkmingai pereina prie e. recepto rašymo, o kai kuriose gydymo įstaigose jau visi išrašomi receptai – elektroniniai. 

Visbarų kaimo tvenkinyje, įlūžus ledui, nuskendo žmogus

Sekmadienio popietę ugniagesiams gelbėtojams pranešta, kad tvenkinyje prieš kelias minutes nuskendo vyras, nuo kranto apie 50 m, jo nebesimato. Atvykus, žmogaus vandenyje nebesimatė, žvejai nurodė vietą, kur įlūžo žmogus. Ugniagesiai su valtimi pasiekė properšą ir ieškojo skenduolio, kuris buvo rastas apie 60 m nuo kranto. 13.44 val. ištrauktas Romo Siniausko, gim. 1960 m., kūnas ir perduotas medikams, kurie konstatavo mirtį.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija