21 Sausis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

29 Gruodis 2017

Įgyvendintas projektas šeimų stiprinimui

Baigiantis metams Tauragės suaugusiųjų mokymo centre įgyvendintas sveikatinimo projektas ,,Tvirta šeima – mūsų ateitis ir stiprybė“ bei išleistas informacinis lankstinukas. Atsižvelgiant į tai, jog vienas svarbiausių mūsų valstybės prioritetų – šeimos stiprinimas, atkreiptas dėmesys į SMC mokinių šeimas, jų gyvenimo įgūdžių tobulinimą, tėvystės idėjų stiprinimą.

Sėkmingi Tauragės senjorų projektai

Tauragės Senjorų Trečiojo amžiaus universitetas vykdė  universiteto studentų „Sveiko senėjimo“ programą, kurios tikslas - lėtinių neinfekcinių ligų (širdies ir kraujagyslių ligų) prevencija. Projektas vykdytas iš Tauragės savivaldybės skirtų lėšų.  Parama buvo reikalinga siekiant gerinti sveikatos studijų kokybę, tam, kad sveikatos įgūdžių studijos remtųsi ne tik teorinėmis paskaitomis, bet ir konkrečia veikla gerinant senyvo amžiaus senjorų sveikatą.

Bendruomenės pareigūnės suorganizavo konkursą „Taika šeimoje – taika visuomenėje“

Gruodžio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko vaikų dienos centrų konkursas „Taika šeimoje - taika visuomenėje“. Konkursas buvo skirtas įgyvendinti prevencinę programą, kurio tikslas mažinti smurtą šeimose, ugdyti nepakantumą smurtui, skatinti kurti saugią aplinką.

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation