21 Sausis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

27 Gruodis 2017

Pareigūnams pasiūlytas kyšis - šampano butelis ir 248 eurai

Ne visi gyventojai supranta, kad kyšis "išpurvina“. Šventinio laikotarpio pavyzdžiai tai tik patvirtina. Gruodžio 25 d. Tauragės AVPK pareigūnai, nuvykę į iškvietimą Tauragės rajone, Grineidžių k., dėl smurto artimoje aplinkoje, sulaikė neblaivų vyriškį, gim. 1965 m. Pastarasis, siekdamas išvengti atsakomybės, pareigūnams tarnybiniame automobilyje siūlė 248 eurų kyšį. 

Įgyvendintas projektas „16 dienų be smurto“

Vykdant Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro projektą „16 dienų be smurto“, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės kartu su Vaikų teisių tarnybos vedėja J. Skrodeniene, Tauragės probacijos tarnybos specialiste R. Metrikiene bei socialinėmis darbuotojomis lankėsi Baltrušaičių bibliotekoje, kur susitiko su gyventojais.

Kaip Liutauras Indriuška Kalėdas pavogė

Prieššventinis laikotarpis –  dovanų metas, dalijimasis, sklindantis gerumas ir meilė kiekvienam. Pasirodo, Kalėdų dvasia visai aplenkė vietą, kurioje, rodos, kartais labiausiai stinga žmogiškos šilumos, nuoširdaus dėmesio, rūpesčio... Tai vieta, kur dažnas svajoja bent per didžiąsias metų šventes nelikti vienišas ir pamirštas.

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation