21 Sausis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

20 Gruodis 2017

Dėl bendrojo naudojimo objektų administratoriaus parinkimo

Nuo 2017-11-21 iki 2018-01-05 organizuojamas balsavimas raštu dėl daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų administratoriaus pasirinkimo.

Gyventojai jau gali įsigyti verslo liudijimus kitiems metams

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, kad gyventojai jau gali įsigyti verslo liudijimus 2018 metams. Tai patogiausia padaryti e. būdu, prisijungus prie Mano VMI, adresu www.vmi.lt/manoVMI.

ESO kitiems metams siūlo 1,2 proc. mažesnes elektros kainas gyventojams

Elektros ir dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdyba patvirtino naujas visuomenines elektros energijos kainas 2018 metams. Bendrovės siūlymu, kainos gyventojams vidutiniškai mažėja 1,2 proc. Skaičiuojama, kad pigesnė elektra šeimai padės sutaupyti apie 2,4 euro per metus. ESO siūlomas kainas pateiks derinti Valstybinei kainų ir energetikos kontrolės komisijai (VKEKK).

Apgailėtinos ugdymosi sąlygos Tauragės vaikų darželiuose: bet kam tai rūpi?

Skaitydamas Vilniaus apygardos administracinio teismo nutartį, kad Vilniaus miesto savivaldybės sprendimas  padidinti vaikų skaičių darželių grupėse – neteisėtas, pažeidžiantis viešą interesą, džiaugiuosi kartu su sostinės vaikais ir jų tėveliais, nes matau, kad jais atsakingai rūpinamasi. Norisi paklausti – kodėl niekam nerūpi mūsų miesto ir rajono vaikų teisės į sveiką ir saugią ugdymosi aplinką?

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation