21 Sausis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

19 Gruodis 2017

Bibliotekoje pristatyta tauragiškės knyga

Gruodžio viduryje Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje savo knygą „Kai žodžiai gieda“ pristatė Tauragės rajono literatų klubo „Žingsniai“ narė Bronislava Mauragaitė – Žilienė.

Sergamumas gripu ir peršalimo ligomis nežymiai sumažėjo

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai informuoja, kad sergamumas gripu bei ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) ir Tauragėje nežymiai sumažėjo. 50-ąją šių metų savaitę (2017 m. gruodžio 11-17 d.) bendras Lietuvos sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis buvo 80,3 atv./10 tūkst. gyventojų. 2016 m. tuo pačiu metu sergančiųjų buvo mažiau – 71,6 atv./10 tūkst.  gyventojų.

Susitikimo metu pristatytos Carito paslaugos

Praėjusią savaitę Tauragės teritorinės darbo biržos klientams organizuotas susitikimas su Tauragės dekanato Carito vedėja V. Šlepavičiene, kuri išsamiai papasakojo apie šios organizacijos teikiamas paslaugas. Caritas – tai tarptautinė katalikiška organizacija, visame pasaulyje vykdanti humanitarinę veiklą ir padedanti vargstantiems, nepriklausomai nuo jų rasės, religijos, lyties ir tautybės. 

Kalėdų senelis laukia skambučių iki gruodžio 21 dienos

Nuo gruodžio 9 d. iki gruodžio 21 d. Pilies aikštėje, prie Kalėdų eglutės, veikia teatralizuota Kalėdų Senelio telefono būdelė, į kurią pasikalbėti tiesiogiai su Kalėdų Seneliu kviečiami užeiti mažieji tauragiškiai. Keletą minučių trunkančiame pokalbyje su Kalėdų Seneliu galima pasipasakoti savo lūkesčius, paprašyti Senelio patarimo ar užduoti klausimą.

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation