18 Spalis 2018, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

15 Lapkritis 2017

Kas tas „liberalų džinas“?

Prisiminkime prieš 2,5 metų mero Sigito Mičiulio pasakytus žodžius – „šilumos kaina tauragiškiams bus teisinga“. Po tokių žodžių, ko gero, reikėjo suprasti, kad iki „Jo“ šilumos kaina buvo neteisinga. Ir štai „liberalų džinas“ daugiau kaip 25 mėnesius „efektyviai, skaidriai“ ir, aišku, tik „teisingai“ dirbo, kad tauragiškiams pateiktų  teisingą kainą. Tačiau tik pasižiūrėjus į paskutiniųjų metų biokuro ir šilumos kainų suvestines bei jas palyginus, matyti, kad „liberalų džinas“ nieko stebuklingo nepadarė. 

Moksleivių išvyka Prisiminimų takais

Lapkričio 15-ąją jaunieji mažvydiečiai aplankė nuniokotą Aukštupių (Gaidvingio) piliakalnį ir Būdviečių Kapelius (alkakalnį), kuriuose iki XXI amžiaus pradžios žaliavo pagonybės laikus menantis ąžuolas. Edukacinę programą įdomiai, remdamasi vietine tautosaka, vedė ir keliauninkus pamalonino dovanėlėm Tauragės B. Baltrušaitytės bibliotekos Kęsčių  filialo bibliotekininkė Aristida Eglynėnė. 

Tauragės pareigūnams įkliuvo pripučiamu kamuoliu kontrabandą gabenę vyrai

Lapkričio 15 d. apie 06.40 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai tikrindami gautą informaciją, Šilutės rajone, Traksėdžių kaime, sulaikė 4 Šilutės rajono gyventojus, kurie iš automobilio „Audi A6“ į vienam iš sulaikytų asmenų priklausantį garažą krovė didelį kiekį vaistų.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation