21 Rugsėjis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

06 Spalis 2017

Policija dėkoja gyventojams ir žiniasklaidos atstovams

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus džiugina tauragiškių neabejingumas ir pilietiškumas. Spalio 4 d. žiniasklaidos atstovai ir miesto gyventojai buvo paprašyti policijos pareigūnų pasidalinti žinia atpažįstant asmenį, įtariamą vagyste. Šią informaciją policijos pareigūnai viešino ir savo socialinio tinklo paskyrose.

Ant Pagramančio piliakalnio paminėti Piliakalnių ir Tautinio kostiumo metai

Rugsėjo viduryje Pagramančio regioninio parko direkcija surengė renginį „Piliakalnių šviesa“, skirtą Piliakalnių ir Tautinio kostiumo metams paminėti. Tą vakarą Pagramančio piliakalnis spindėjo tautiškumo spalvomis, buvo prisimintos baltiškos rudens šventės, įžiebtas draugystės ir vienybės simbolis – laužas.

Kad namai būtų šilti ir saugūs...

Įsibėgėjant rudeniui, vis dažniau pastebime kylančius dūmus iš namų kaminų. Kaip bebūtų apmaudu, kasdien gaunami ir pranešimai dėl suodžių.  Kad namai taptų šilti ir saugūs, skubame priminti, o galbūt ir supažindinti su pagrindinėmis gaisrinėms saugos taisyklėmis.

Specialiosios mokyklos mokinukams - pamoka kitaip...

Skaudvilės specialiosios mokyklos 1 - 3 klasių  mokinukai spalio 2- 4 dienomis dalyvavo integruotoje – edukacinėje pamokoje – „Rudens darbai“. Norėdami, kad mokinukai geriau įsisavintų pamokos tikslus ir uždavinius, į pamoką įtraukėme tris ugdomuosius dalykus: pasaulio pažinimo, dailės ir socialinių įgūdžių. 

Opozicija: pagaliau rajono vadai nusiėmė kaukes

Vakar pagaliau įvyko ilgai derintas  rajono tarybos  socialdemokratų frakcijos ir Tvarkos ir teisingumo partijos atstovų susitikimas su rajono meru ir savivaldybės administracijos direktoriumi, kuriame jie visame gražume parodė tikrąjį veidą.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation