17 Liepa 2018, Antradienis

 

Pirmas
 

07 Rugpjūtis 2017

Prevencinės priemonės metu pareigūnai per 3 valandas nustatė 20 kelių eismo taisyklių pažeidimų

Rugpjūčio 3 d. nuo 14.00 val. iki 17.00 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami išaiškinti kelių eismo taisyklių pažeidimus, vykdė prevencinę priemonę, kurios metu buvo kontroliuojama kaip eismo dalyviai laikosi kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Gerinamos darbo sąlygos savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiams

Šią vasarą vyksta intensyvūs remonto darbai pastatuose, kuriuose įsikūrusios Tauragės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesių komandos – darbuotojams gerinamos darbo sąlygos.

Jūros upėje ir Keramikos tvenkinyje maudytis galima

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyrius informuoja, kad rugpjūčio 2 d. paimti Jūros upės ir Keramikos tvenkinio vandens mėginiai bei atlikti laboratoriniai tyrimai.

Pareigūnai primena taisykles, kurias turi žinoti kiekvienas dviratininkas

Paskutiniu metu Lietuvos keliuose padaugėjo sužeistų ir žuvusių dviratininkų. Daugelio šių eismo įvykių priežastis yra kelių eismo taisyklių nesilaikymas. Tą parodo ir paskutinis įvykis Šilalėje, susijęs su aplaidžiu ir neatsargiu dviratininko elgesiu. Minėtas dviratininkas buvo neblaivus ir  tamsiuoju paros metu nedėvėjo šviesą atspindinčios liemenės, ko pasekoje buvo sužalotas kito vyro vairuojamo automobilio.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation