19 Birželis 2018, Antradienis

 

Pirmas
 

13 Birželis 2017

Padėkota miesto šventės "Tauro ragas 2017" organizatoriams

Per miestą nuvilnijo renginių įvairove tauragiškius ir miesto svečius džiuginusi tradicinė miesto šventė „Tauro ragas 2017“. 510-ąjį gimtadienį miestas šventė septynias dienas. Daugiau kaip keturiasdešimtyje šventinių renginių, kuriuose pasirodė per pusantro tūkstančio atlikėjų, veiklos ir pramogų rado tiek maži, tiek vyresnio amžiaus šventės dalyviai.

Paskelbtas kvietimas Regioninio EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų Jaunimo užimtumo fondo paramai gauti

Finansų ministerija informuoja apie paskelbtą kvietimą Regioninio EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų Jaunimo užimtumo fondo paramai gauti. Šio fondo tikslas yra finansuoti tarptautinius bandomuosius projektus, kurie skatintų tvarų ir kokybišką jaunimo užimtumą, taip pat skatintų gerosios patirties mainus tarp šalių: 

Senjorai kviečia į Tauragės senjorų TAU akademinių metų uždarymo šventę

Tauragės Senjorų Trečiojo amžiaus universiteto bendruomenė kviečia atvykti birželio 16 d. į Tauragės Senjorų TAU akademinių metų uždarymo šventę, kuri organizuojama Tauragės Jovarų pagrindinėje mokykloje (Laisvės g. 19,  Tauragė).

Bibliotekos meta skaitymo iššūkį savo skaitytojams

Birželio 15 d. šalies bibliotekos pakvies knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. „Skaitymo iššūkis“ – tai žaismingos varžytuvės, vyksiančios iki rugpjūčio pabaigos. Jose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai.

Esant stipriam vėjui negalima artintis prie elektros tinklo įrenginių: keturi svarbiausi patarimai

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui (PAGD) perspėjant gyventojus apie trečiadienį daug kur šalyje sustiprėsiantį vėją iki 15-21 m/s, elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prašo gyventojų gamtos stichijų metu nesiartinti prie elektros įrenginių ar oro linijų.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation