9 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Santuokų „iš reikalo“ – mažiau

Vasara – vėjo plaikstomų nuometų, baltų, ištaigingų suknelių metas. Įpusėjo birželis – šio bei to apie šią ypatingą dviejų žmonių šventę pasiteiravome Tauragės savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus specialistės Birutės Kuzminskienės.
 

Žaliai raudonas tortas

Šiam nuostabaus grožio ir puikaus skonio tortui pagaminti, reikės:
 

Saldžiausios ir kvapniausios braškės – po tėviškės dangumi

Daugiau kaip prieš du šimtus metų atkeliavusios į Lietuvą braškės yra kvapniausia  beprasidedančios vasaros dovana. Darbščių žmogaus rankų išmyluotos, saulutės išbučiuotos  iš visų uogų jos pačios pirmosios  pradžiugina ir jaunus, ir senus. Visiems norisi ne tik paskanauti šių puikuolių, bet ir sužinoti, kaip jos auginamos. Todėl apie braškių priežiūrą, apie prekybą jomis sutiko papasakoti pagramantiškė Renata Šlepienė.
 

Užkepėlė „Margutis“ arba Kai metas skaičiuoti kalorijas

Ne paslaptis, kad per šventes valgome gerokai daugiau nei įprastai. Ypač, jei tenka nuvykti į svečius pas artimuosius. Juk Velykos - būtent tokia šventė. O jei tenka ir vieną kitą kiaušinį į skrandį įmesti, paskui keletą dienų dejuojame. Kad taip neatsitiktų, galima pagaminti patiekalą, kuris labai tinka ir kasdieniam, ir šventiniam stalui. Be to, puikiai tinka skaičiuojantiems kalorijas ir pasiilgusiems šviežių daržovių
 

Jau Velykos netoli...

Vis ilgėjanti diena, namo sugrįžusių paukščių klegesys skelbia prasidėjusį pavasarį. Artėja Šv. Velykos - gražiausia pavasario šventė. O koks gi šventinis stalas be tradicinių velykinių margučių?

Ar tikrai vyrai geresni kulinarai, arba pievagrybiai tešloje

Nors namų ruoša ir niekad nesustojantis plušėjimas virtuvėje dažniausiai tenka moterims, visada smagu išgirsti, kad esama vyrų, kurie su malonumu sukasi prie viryklės

„Tikiu, kad žmogus ateidamas į pasaulį atsineša savo likimą“

Menininkė Angelė Endriušaitienė, Eidintų kaimo bendruomenės „Santaka“ salėje surengusi savo darbų parodą, tiki likimu. Likimas jai negailėjo nei džiaugsmo, nei liūdesio. Ypač liūdesio. Tačiau tarsi kompensaciją pažėrė visą pluoštą talentų. 

Puodeli, virk

Jau ne pirmą savaitgalį aukoju būtent šios užkandėlės kepimui. Kai sužinojau jos receptą, netikėjau, kad taip patiks ir tiks. Be abejo, apie kalorijas tądien jau nebegalvoju.

Tu numegzk man, mama, ...

Darbščiosios mamos ir močiutės mums išties gali numegzti daugelį dalykų  nuo pirštinių ir kojinių iki įmantriausių suknelių. Gali numegzti ir gerokai paprastesnių dalykų, kuriais savo gyvenimą padarysime spalvingesnį, įvairesnį ir originalesnį. 

Manikiūras – mada, sveikata, prabanga ar būtinybė?

Kiekvieną kartą, kai susiduriame su nauju žmogumi, dažnai žvilgtelime į jo rankas. Jos tarsi veidrodis atspindi  charakterį, profesiją, statusą visuomenėje. Bet ar visi turime laiko ir žinių kiekvieną dieną jomis rūpintis? Ko reikėtų, kad nagai būtų sveiki ir gražūs? Apie tai sutiko pasikalbėti salono „Grožio sala“ manikiūrininkė Lilija Gžimailienė.

Puslapiai

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija