21 Rugpjūtis 2017, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Pagrindinis meniu

Seniūnijoms skirtos lėšos želdinių ir rekreacinių teritorijų tvarkymui

Tauragės rajono savivaldybės komisija, vadovaujama mero pavaduotojos Virginijos Eičienės, paskirstė rajono biudžeto lėšas Tauragės seniūnijoms. Skirtas lėšas seniūnijos panaudos Vasaros estrados parko teritorijos tvarkymui, kitų  miesto ir seniūnijų viešųjų erdvių, rekreacinių teritorijų ir želdinių sutvarkymui.

Pirmoji pažintis su darbo rinka - akcijos „Nuo diplomo iki darbo sutarties“ veiklose

Vykstant akcijai „Nuo diplomo iki darbo sutarties“, Jaunimo darbo centrai siūlo daug veiklų ir iniciatyvų jaunimui. Įvairūs renginiai organizuojami visiems, kam aktualu sėkmingai įsidarbinti, kurti verslą ar pasirengti gyvenimo aprašymą.

Tauragės švietimo įstaigoms - du nauji geltonieji autobusai

Rugpjūčio 29 d. Vilniuje šalies švietimo įstaigoms bus perduoti nauji mokykliniai autobusai. Du geltonieji mokykliniai autobusiukai skirti ir Tauragės rajono savivaldybės švietimo įstaigoms – M. Mažvydo progimnazijai bei vaikų reabilitacijos centrui-mokyklai "Pušelė".

Paskirstytos lėšos Tauragės rajono savivaldybės bendruomenių projektams įgyvendinti

Tauragės rajono savivaldybės komisija, vadovaujama mero pavaduotojos Virginijos Eičienės, paskirstė rajono biudžeto lėšas Tauragės kaimo bendruomenėms. Daugiausia lėšų projektų įgyvendinimui skirta miesto bendruomenei „Tauragės Jovarai“ ir Lomių kaimo bendruomenei „Lomiai“.

Jaunieji geografai tarptautinėje olimpiadoje pasipuošė visų spalvų medaliais

Lietuvos jaunųjų geografų komanda iš Serbijoje vykusios tarptautinės geografijos olimpiados grįžo su visų spalvų medaliais. Aukso medalį iškovojo vienuoliktokas Domantas Kuryla iš Vilniaus licėjaus (mokytoja Jolita Milaknienė). Sidabro medalius pelnė dvyliktokai Gilbertas Umbražūnas iš Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos (mokytoja Elena Miliauskienė) ir Domantas Pukelis iš Tauragės „Versmės“ gimnazijos (mokytoja Jūratė Orlovienė).

Kad vanduo taptų tik atsigaivinimo vieta

Tauragės rajone užfiksuotas pirmasis atvejis, kai vanduo pasiglemžė pirmą auką – Tauragės r., Trakininkų kaime esančiame tvenkinyje nuskendo vyriškis. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šią vasarą ugniagesiai gelbėtojai iš vandens telkinių jau ištraukė 47 skenduolius, iš jų 4 nepilnamečius.

Neprižiūrimų žemės sklypų ir nekilnojamojo turto savininkai raginami susitvarkyti

Tauragės rajono savivaldybė ragina gyventojus tvarkytis ir prižiūrėti savo sklypus. Primename, kad to nedarantiems teks ne tik mokėti didesnį žemės mokestį, bet ir baudas, kurios siekia nuo 70 iki 300 Eur.

Rugsėjo pirmąją daugiau tėvų galės palydėti vaikus į mokyklą

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad pagal naująjį Darbo kodeksą, tėvai, kurie neturi teisės į kas mėnesį suteikiamas papildomas poilsio dienas (dažnai vadinamas „mamadieniais“ arba „tėvadieniais“), auginantys vaiką iki 14 metų, besimokantį pagal priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo ar pagrindinio ugdymo programas, pirmąją mokslo metų dieną turi teisę gauti ne mažiau kaip pusę darbo dienos laisvo laiko, paliekant jiems vidutinį darbo užmokestį.

Mokėjimo pranešimai vaikų tėvelius pasiekia greičiau

Siekiant patogiau ir operatyviau tėveliams pateikti mokėjimo pranešimus apie Tauragės rajono lopšelius-darželius lankančius vaikus bei čia suteiktas paslaugas, pranešimai siunčiami elektroniniu paštu. Šiuolaikinė sistema leidžia greičiau gauti informaciją bei atsisakyti popierinių dokumentų teikimo, saugojimo ir archyvavimo.

Viešam lankymui bei kultūrinių paslaugų teikimui bus pritaikytas ir pilies rūsys

Rugpjūčio 4 d. su UAB „Brosta“ pasirašyta sutartis, pagal kurią įsipareigota per 16 mėn. atlikti Tauragės pilies rūsio remonto darbus. Po rekonstrukcijos rūsio patalpos bus pritaikytos viešam lankymui bei kultūrinių paslaugų teikimui.

 

Puslapiai

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation