9 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Ką turi prisiminti žvejai mėgėjai

Kol šalyje paskelbtas karantinas, žvejai turi laikytis didesnio nei 2 m atstumo ir jokiu būdu nepamiršti asmens higienos reikalavimų, vengti tiesioginio fizinio kontakto, primena Aplinkos ministerija. O kad būtų išvengta rizikos užsikrėsti siaučiančiu virusu, žvejybos leidimus patariama įsigyti elektroniniu būdu.

Tyrimų rezultatus dėl COVID-19 gyventojai galės saugiai sužinoti internetu iš namų

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), siekdama supaprastinti sveikatos paslaugų prieinamumą ir patogumą gyventojams, daugelį jų perkelia į elektroninę erdvę. Gyventojai elektroninės sveikatos portale esveikata.lt, saugiai save identifikavę, galės greitai ir patogiai, neišvykdami iš namų, peržiūrėti savo laboratorinių tyrimų atsakymus dėl koronaviruso infekcijos (COVID-19). 

Tauragės savivaldybėje bus įkurti mobilūs punktai koronaviruso tyrimams

Dešimtyje savivaldybių – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Tauragės, Telšių, Alytaus, Utenos – bus įkurti mobilūs punktai, kuriuos savarankiškai atvykusiems pacientams bus atliekami tyrimai dėl naujojo koronaviruso (COVID-19). Vilkaviškio rajono savivaldybės gyventojus aptarnaus Marijampolės savivaldybėje įsteigti mobilūs punktai.

Būkite atidūs – prasidėjo audringi orai

Kaip praneša Hidrometeorologijos tarnyba, šiandien, kovo 12 d.,  antrojoje dienos pusėje, vakare ir naktį vėjo gūsiai gali siekti 20-25 m/s, vietomis 28-30 m/s, pajūryje iki 32 m/s. Vėjas neš lietų ir šlapdribą. Jis siaus ir kovo 13 d. nakties pirmoje pusėje.

Brangūs Tauragės krašto žmonės,

Savo stiprybe, vienybe ir ryžtu jau įrodėme, kad esame verti gyventi laisvoje demokratinėje Lietuvos valstybėje. Stiprinkime savo patriotiškumą, puoselėkime pilietiškumo daigus, žvelkime į rytdieną giedresniu žvilgsniu ir toliau kurkime nepriklausomą Lietuvos gyvenimą. Su Kovo 11-ąja!

dr. Arūnas Beišys

 

Mieli Tauragės krašto žmonės,

Sveikinu Jus iškilios ir reikšmingos šventės – Vasario 16-osios  –  Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga. Linkiu tarpusavio supratimo, pagarbos  žmogui, jo pasirinkimui, teisėms ir laisvėms. Branginkite savo lietuvišką tapatybę ir puoselėkite tradicijas!

 
dr. Arūnas Beišys

Sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis Tauragės rajone

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento duomenimis, 2020 metų 6-ąją savaitę Tauragės rajone sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis – 82,22 atvejų skaičius 10 tūkst. gyventojų per savaitę.

Saugumo taisyklių reika laikytis ir internete

Internetas tai pasaulio kompiuterių tinklų sistema, dar kitaip vadinamas ,,tinklas tinkle”, kuris yra didžiulis duomenų, programų, dokumentų ar kitokios informacijos kiekis. Bet reikėtų nepamiršti, kad būtent XXI amžiuje tai viena iš perspektyviausių sukčių naudojamų vietų.

Artėjančią savaitę – lietingi, vėjuoti ir vėsūs orai

Sekmadienį ir visą artėjančią savaitę turėtų išsilaikyti lietingi, vėsūs ir vėjuoti orai, LRT radijui sakė sinoptikas Tadas Kantautas. Pasak jo, vilties teikia nebent kitas savaitgalis.

„Regitra“ pradeda išduoti tarptautinius vairuotojo pažymėjimus

„Regitroje“ jau galima užsisakyti tarptautinį vairuotojo pažymėjimą. Šis dokumentas tikrai pravers keliaujantiems ir norintiems vairuoti tose užsienio šalyse, kurios nepriklauso Europos Sąjungai (ES) ar Europos ekonominei erdvei (EEE).

Puslapiai

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija