21 Kovas 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Rinkai pateikiamas Tauragės rajono savivaldybėje pelningai veikiančios įmonės akcijų paketas

Viešo aukciono būdu Tauragėje parduodamos sėkmingai veikiančios įmonės UAB ,,Dunokai“ akcijos. Bendrovės pagrindinė veikla – miesto objektų tvarkymas ir priežiūra, gatvių, kelių remontas ir eksploatacija, antrinių žaliavų surinkimas, kitos komunalinės paslaugos.

Generalinis komisaras pareiškė padėką pareigūnėms

Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas pareiškė padėką Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojoms.

Už mieste turėtą žemę bus atlyginama ir mišku

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) primena, kad nuo šio mėnesio piliečiams už mieste turėtą valstybės išperkamą žemę galės būti atlyginama lygiaverčiu miško plotu kaimo vietovėje.  

Prarastas automobilio numeris – kada tikėtis draudimo išmokos

Vairuotojai ne taip retai patenka į nemalonias situacijas, kai dėl praūžusios stichijos, ilgapirščių arba eismo įvykio apgadinamas ar visiškai prarandamas transporto priemonės valstybinio numerio ženklas. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje Transporto priemonių žalų administravimo skyriaus vadovas Raimondas Bieliauskas teigia, kad pernelyg uždelsus imtis veiksmų vairuotojų gali laukti rimti nemalonumai. 

Rotušėje pagerbti Tauragės bandonininkai – nematerialaus kultūros paveldo puoselėtojai

Kovo 15 d. Vilniaus rotušėje vyko Nematerialaus kultūros paveldo vertybių įrašymo į nacionalinį sąvadą iškilmės. Iškilmingame renginyje pristatytos 2018 metais patvirtintos devynios sąvado vertybės ir įteikti sertifikatai jų saugotojams. Paveldo sąvade ir Tauragės bandoninkai.

Tauragės rajono savivaldybės meru išrinktas Dovydas Kaminskas

Antrajame rinkimų ture dėl Tauragės rajono savivaldybės mero pareigų rungėsi Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovas Dovydas Kaminskas ir Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas Darius Petrošius. Už D. Kaminską balsavo 8520, už D. Petrošių – 8353 rinkėjai. Skirtumas – tik 167 balsai.

VMI skelbia gyventojų pajamų ir turto deklaravimo startą

Šiemet daugiau kaip 1,9 mln. gyventojų jau paruošėme preliminariąsias pajamų deklaracijas. 1,4 mln. gyventojų jas galės pateikti vos keliais mygtukų paspaudimais. Patogiausia ir greičiausia tai padaryti e. būdu – pasinaudojant e.VMI programėle išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, arba Elektroninėje deklaravimo sistemoje (EDS).

Tauragėje aptartos aktualiausios vaiko teisių užtikrinimo srityje kylančios problemos

Kovo 15 d. Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi LR Seimo narys Stasys Šedbaras ir  LR vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė. Vizito tikslas – padiskutuoti apie esamą vaiko teisių apsaugos situaciją, pamatyti, kaip dirba ir bendradarbiauja skirtingos institucijos, siekdamos užtikrinti visapusišką vaikų gerovę.

Kovas – grįžtančių paukščių mėnuo

Kovo mėnesį tradiciniame kalendoriuje gausu dienų, skirtų paukščių sutiktuvėms. Viena iš jų – 40-ies paukščių diena. Nuo seno kovo 10 dieną buvo švenčiamas paukščių parskridimas. Keturiasdešimties paukščių diena vadinama todėl, kad apytikriai tiek paukščių rūšių iš Lietuvos išskrenda žiemoti į svetimas šalis, o pavasarį jie grįžta į gimtinę.

Darius Petrošius: „Politinė kova Tauragėje pasiekė naujas žemumas“

Politinė kova Tauragėje pasiekė naujas žemumas ir į jas bandoma įvelti net specialiąsias tarnybas. Praėjusį rudenį man apsisprendus tapti kandidatu į rajono merus sulaukiau signalų, kad toks mano sprendimas gali brangiai kainuoti. Prasidėjo didžiulė ir plati šmeižto kampanija internetinėje erdvėje. Anoniminiai arba naujai sukurti išgalvoti “personažai” dirbo nenuilstamai – traukė į viešumą įvairius praeities įvykius, juos interpretavo ir pateikdavo savaip kaip didžiausią naujieną. Negailima buvo nei lėšų nei jėgų, kad įvairios žinutės pasiektų kuo platesnį ratą žmonių. Bet kam aš tai pasakoju, patys viską matote.

Puslapiai

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija